+38(044) 287 24 38
info@dor.org.ua

phone
logo Асоціація "Дорожні організації України"
  • silder
  • silder
03045, м. Київ, вул.  Набережно-Корчуватська, буд. 136, офіс 3

ПП "Київшляхбуд"  було зареєстровано 19 січня 2009 року виконавчим комітетом Одеської міської ради (на той час іменоване як Приватне підприємство "Будівельна фірма "Югавтодор"). У липні 2011 року змінило назву з ПП "БФ "Югавтодор" на ПП "Київшляхбуд" та юридичну адресу, належно оформивши державну реєстрацію й отримавши необхідні дозвільні та реєстраційні документи у м. Києві. На сьогодні  підприємство з 5-ти річним досвідом роботи пропонує свої послуги у виконанні дорожньо-ремонтних та будівельних робіт будь-яких рівня й складності та являється одним із лідерів в області будівництва, реконструкції та ремонтів автомобільних доріг України. 

Підприємство має відповідну ліцензію з широким переліком робіт на провадження господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури та дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки.  

ПП "Київшляхбуд" - компанія, що  має значний виробничо-технічний потенціал та широкий перелік постачальників товарно-матеріальних цінностей та сировини, співпрацює з підприємствами, що надають послуги широкого переліку будівельної техніки та механізмів (володіють автомобілями підвищеної вантажопідйомності  для перевезення інертних матеріалів і асфальтобетонної суміші на далекі відстані). 

ПП "Київшляхбуд" спеціалізується, як вже зазначалось, на будівництві доріг і автострад, підготовчих роботах на будівельному майданчику, будівництву житлових і нежитлових будівель, виконуючи роботи в більшій мірі у Київській та Одеській областях. Серед виконаних робіт слід відзначити роботи з асфальтування прибудинкових територій та міжквартальних проїздів та благоустрою у м. Києві, реконструкції вул. Урлівської на ділянці від будинку № 19 до вул. Здолбунівської у Дарницькому районі м. Києва, будівництва та реконструкції доріг у Голосіївському районі м. Києва, відновлення та улаштування дорожнього асфальтового покриття на Філії УДЦТЗ "Ліски" на Одеській залізниці та багато інших.

ПП "Київшляхбуд" - стабільна та впевнена на ринку компанія,  якість виконуваних робіт якою на всіх етапах будівництва – візитна картка і основа успіху будівництва, реконструкції та ремонтів автомобільних доріг України. Наша компанія  готова виконувати повний комплекс дорожньо - ремонтних і будівельних робіт  при будівництві, реконструкції і  ремонтах автомобільних доріг по всій території України та виконувати найскладніші замовлення у стислі терміни.

Ращупкін Олександр Олександрович

Карта автомобільних доріг України державного значення

ПІДПРИЄМСТВА УЧАСНИКИ АСОЦІАЦІЇ

automagistralugshbu

jurimex uman
Офіційний юридичний партнер
 
Детальніше...