+38(044) 287 24 38
info@dor.org.ua

phone
logo Асоціація "Дорожні організації України"
  • silder
  • silder
65009, Одеська обл., місто Одеса, вул.  Генуезька, буд. 1-А

www.rostinvest.com.ua

ТОВ "Ростдорстрой"  було зареєстровано 16 серпня 2005 року виконавчим комітетом Одеської міської ради. На сьогодні  підприємство з 9-ти річним досвідом роботи пропонує свої послуги у виконанні дорожньо-ремонтних та будівельних робіт будь-яких рівня й складності та являється одним із лідерів в області будівництва, реконструкції та ремонтів автомобільних доріг України. 

ТОВ "Ростдорстрой" - компанія, що  має значний виробничо-технічний потенціал та широкий перелік постачальників товарно-матеріальних цінностей та сировини, співпрацює з підприємствами, що надають послуги широкого переліку будівельної техніки та механізмів (володіють автомобілями підвищеної вантажопідйомності  для перевезення інертних матеріалів і асфальтобетонної суміші на далекі відстані). 

ТОВ "Ростдорстрой"  має багатий досвід роботи, так з-поміж найбільш значимих реалізованих об'єктів  по будівництву і  ремонту дорожніх покриттів можна назвати наступні: капітальне будівництво  автомагістралі Київ – Одеса (м. Жашків - с. Червонознам'янка) на ділянці - км 360+000 – км 370+000; капітальний ремонт автомобільної дороги державного значення Київ – Одеса на наступних ділянках км 383+913 – км 388+000, км 393+000 – км 399+000; влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття на ділянці  км 370+000 – км 373+800 та капітальний ремонт дорожнього одягу на ділянках км 413+000 – км 417+000, км 423+000 – км 432+000, км 432+000 – км 436+083 автомобільної дороги державного значення Київ – Одеса; берегоукріплювальні роботи в с. Чорноморське, Комінтернівського району, Одеської області; реконструкція вулиць Колонтаївської, М'ясоїдівської та капітальний ремонт Люстдорфської дороги, Театральної площі, Думської площі  у м. Одесі; будівництво автоперевалочного терміналу площею парковки 13 га в районі м. Іллічівська; реконструкція вулиць Тираспільської, Фонтанської дороги від 9-ої до 12-ої станції В.Фонтану у м. Одесі; реконструкція автомобільної дороги державного значення "Обхід м. Одеси"; ремонт автомобільної дороги М-14 "Одесса-Мелітополь-Новоазовськ" км 55+500 км 120+000; модернізація контейнерного майданчика середньотонажних контейнерів на ст. Одеса-Ліски, капітальний ремонт бульвару Лесі Українки та вул. Червоноармійської в м. Києві; капітальний ремонт Кримського бульвару в м. Одесі; протизсувні та берегоукріплювальні роботи на ділянці морського узбережжя довжиною 248м. у смт. Чорноморське Комінтернівського району Одеської області; капітальний ремонт проїжджої частини Берегової дороги (Траса здоров'я) в м. Одесі; поточні ремонти проїжджих частин вулиць у м. Одесі; капітальний ремонт будівлі дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» № 238 комбінованого типу, розташованої за адресою м. Одеса, вул. Мельницька, 24; реконструкція проїзної частини вул. Набережно-Хрещатицької, в районі Поштової площі, з демонтажем трамвайних колій у м. Києві; капітальний ремонт з заміною дорожнього покриття під’їзної дороги на Трухановому острові у Дніпровському районі м. Києва; реконструкція та благоустрій парку Володимірська гірка та реконструкція з розширенням просп. П.Григоренка (від вул. А. Ахматової до вул. Здолбунівської), реконструкція вул. А. Ахматової на ділянці від просп. П.Григоренка  до вул. Урлівської  у Дарницькому районі м. Києва, реконструкція  дороги Київ – Гостомель в місті Києві,  поточний ремонт автомобільної дороги Р-04 Київ - Фастів - Біла Церква - Тараща - Звенигородка на ділянці  км 0+000 - км 15+100, поточний середній ремонт автомобільної дороги Під'їзд до с. Гореничі протяжністю 0,6 км Київської області та багато-багато інших. 

Міста Київ, Одеса, мешканці Миколаївської, Київської, Черкаської та Одеської областей тепер можуть  пишатися  вулицями та парками, будучи впевненими у якості та надійності виконаних ТОВ "Ростдорстрой" робіт.

ТОВ "Ростдорстрой" - стабільна та впевнена на ринку компанія,  якість виконуваних робіт якою на всіх етапах будівництва – візитна картка і основа успіху будівництва, реконструкції та ремонтів автомобільних доріг України. Це стало можливим завдяки досвідченому персоналу, високотехнічній оснащеності підприємства, використанню високопродуктивної техніки, що дозволяє вирішувати складні завдання в стислі терміни, використанню сучасних технологій дорожнього будівництва, виробництву і використанню особливих складів асфальтобетонних сумішей, що забезпечують підвищену міцність і продовження термінів служби дорожнього покриття, використанню у  верхніх шарах  асфальтобетону з модифікованим  бітумом, армуванню покриттів геотекстильними сітками.

Збільшення гарантійного терміну надійності об'єктів і постійне поліпшення якості продукції, що випускається, на основі високоякісних матеріалів і технологій – один з основних елементів політики компанії в області якості. 

Враховуючи вищевикладене, ТОВ "Ростдорстрой" готове виконувати повний комплекс дорожньо - ремонтних і будівельних робіт  при будівництві, реконструкції і  ремонтах автомобільних доріг по всій території України та виконувати найскладніші замовлення.

+38 048 784 75 30

Кіосе Костянтин Георгійович

Карта автомобільних доріг України державного значення

ПІДПРИЄМСТВА УЧАСНИКИ АСОЦІАЦІЇ

automagistralugshbu

jurimex uman
Офіційний юридичний партнер
 
Детальніше...