+38(044) 287 24 38
info@dor.org.ua

phone
logo Асоціація "Дорожні організації України"
  • silder
  • silder
20400, Черкаська обл., Тальнівський район, місто Тальне, вул.  Кар’єрна, 1

Уманське управління по будівництву та реконструкції автомобільних доріг (нині ПАТ ″Уманьавтодор″) було створене як Уманське шляхо-будівельне управління № 48 наказом керуючого трестом ″Вінницяшляхбуд″ від 23.10.1991 р. за № 90. Днем створення шляхово-будівельного управління вважається 1 листопада 1991 року. Управління створене на базі будівельної дільниці Смілянського шляхово-будівельного управління № 13, яке силами цієї дільниці розпочало реконструкцію автомобільної дороги Санкт-Петербург-Київ-Одеса.З 1998 року були внесені значні зміни у відношення до якості будівельно-монтажних робіт. Почали формуватися нові підходи до управління якістю робіт, до випуску продукції, привабливої для споживача.

  У 1999 році ПАТ ″Уманьавтодор″ стало членом Української асоціації якості і учасником п′ятого Українського національного конкурсу на регіональному рівні.

  Для досягнення вагоміших результатів у сфері управління якістю у 2000 році у ПАТ ″Уманьавтодор″ розпочалася розробка системи управління якістю будівництва автомобільних доріг на основі міжнародних стандартів ISO серії 9000 у версії (редакції) 2000 року.

  Загальне управління якістю Total Quality Management (скорочено TQM) розглядає працівників не як механічних виконавців наказів та інструкцій, а як творчу активну силу. Удосконалення справа не кількох представників вищого керівництва, а всього колективу. ПАТ ″Уманьавтодор″ передбачає всіляку підтримку ініціативи працівників та створення найкращих умов для її виявлення.

  Працівникам надаються широкі повноваження та можливість висловити свою думку з будь-яких питань діяльності підприємства. Принципи TQM передбачають врахування позиції працівників при прийнятті будь-яких важливих рішень.

+38 04744 37531

Губа Руслан Анатолійович

Карта автомобільних доріг України державного значення

ПІДПРИЄМСТВА УЧАСНИКИ АСОЦІАЦІЇ

automagistralugshbu

jurimex uman
Офіційний юридичний партнер
 
Детальніше...